Ślusarz-Tokarz

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko.

Ślusarz-Tokarz konwencjonalny

Opis stanowiska

  • Drobne prace tokarskie (wiercenie, toczenie, fazowanie prętów)
  • Prace ślusarskie
  • Cięcie na przecinarkach taśmowych NC i CNC

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarz-ślusarz (możliwość przyuczenia)
  • Umiejętność ostrzenia noży i wierteł
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, dyspozycyjność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Pięciodniowy tydzień pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@derc-okucia.pl

W temacie prosimy wpisać PRACA – Ślusarz-Tokarz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).