O firmie

Szanowni Państwo,

           Firma "Derc" swoją działalność produkcyjną jak i handlową rozpoczęła w 1979 roku w małym zakładzie produkcyjnym w Pucku jako producent okuć tapicerskich oraz zawiasów do drzwiczek szklanych i stołów. W ciągu kilku lat nastąpił dynamiczny rozwój firmy. W 2004 roku firma została przeniesiona do nowo powstałego zakładu w Łebczu k/Jastrzębiej Góry. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy jak i proces technologiczny staliśmy się wiodącym producentem artykułów metalowych, budowlanych jak i tapicerskich na Polskim rynku. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie można znaleźć kilkaset wyrobów opartych na wzorach własnych produkowanych dla różnych gałęzi przemysłu.

           Od początku działalności główny nacisk kładziemy nie tylko na wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów, ale również na ich szybkie i sprawne wprowadzenie do sprzedaży. Misją naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez dostarczenie im szerokiej gamy wysokiej jakości produktów po atrakcyjnej cenie. Stale podejmujemy nowe wyzwania w zakresie podnoszenia jakości oferowanych usług i udoskonalania wyrobów, a także poszerzania oferowanego asortymentu o kolejne produkty.

            Podmiotowe podejście do każdego klienta i uwzględnienie indywidualnych potrzeb wyznaczają kierunki naszej działalności. Z tego właśnie powodu, oprócz bogatej oferty wyrobów, która ciągle się poszerza, oferujemy produkty specjalne, realizowane na indywidualne zamówienie klienta.

            Dysponując własną bazą transportową oraz dzięki ścisłej współpracy z firmami spedycyjnymi staramy się zapewnić naszym klientom dostawę towaru w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia. Po wejściu polski pierwszego Maja 2004 roku do Unii Europejskiej dostawa produktów do tych krajów stała się łatwiejsza niż dotychczas nie wymagająca skomplikowanych formalności. 

Firma

        Dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi produktami firm usługowych, produkcyjnych, jak i drobnych odbiorców detalicznych w 2002 roku otworzyliśmy sklep metalowo przemysłowy "METAL-DERC" na terenie siedziby firmy, który prowadzi sprzedaż detaliczną jak i hurtową. W ofercie sklepu można znaleźć całą gamę naszych produktów, a także artykuły metalowe, przemysłowe, jak i inne wyroby renomowanych dostawców. 

 

                          

                         

         Z uwagi iż duże jest zainteresowanie ofertą naszej firmy  drobnych odbiorców, firm i instytucji z poza granic naszego województwa, chcących zakupić produkty na własne potrzeby. Dla Państwa wygody w 2009 roku uruchomiliśmy hurtownię, która prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internet, produktów własnych oferowanych pod własną marką jak i produkty renomowanych dostawców. W ofercie można znaleźć szeroką gamę art.metalowych, przemysłowych, okuć tapicerskich, złącz do drewna, art. BHP i artykułów oferowanych dla różnych branż. Od roku 2010 wprowadziliśmy sprzedaż elementów kutych do ogrodzeń i balustrad jak i produkcję ogrodzeń, balustrad na indywidualne zamówienie klienta.  Hurtownia ma na celu dostarczyć szeroką gamę produktów najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach. W hurtowni zakupy mogą robić nie tylko drobni odbiorcy, firmy i instytucje  ale, także sklepy hurtownie  i markety.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY    

         ADRES:

Przedsiębiorstwo  Wielobranżowe
                    "DERC"
    84-103 Łebcz ul. Pucka 6
         NIP:587-000-24-39
Mobile: +48 600 587 709
Tel/Fax: +48 58 /673 27 92
e-mail: hurt@derc-okucia.pl